تبلیغات
girl14 - 10 هتل و اقامتگاه عجیب و غریب در جهان

زمان تعطیلات برای اکثرا ٌ ما همراه با لحظاتی شاد و سرشار از اتفاقاتی غیر منتظره‌ است. اتفاقاتی همچون ماجراجویی‌های شگفت انگیز، هیجانات ممکن است نوعی از تجربه اندوزی. چه این فرصت تعطیلی استآسان کوتاه باشد چه بلند، با اهمیت این است که از تجربه‌ای باشکوه آرامش بخش بهره‌مند شوید. حال تصور بکنید چه حسی پیدا خواهید کرد چنانچه قرار باشد این فرصت استراحت تمدد اعصاب را در محیطی خاص غیر متعارف سپری بکنید ؟ با ما همراه باشید با معرفی ده هتل نامتعارف و عجیب غریب جهان !


هتل سیمرغ مشهد
اگر حق انتخاب داشته باشید ترجیح می‌دهید در طول مسافرت کجا اقامت بکنید ؟ در هتل شیک، گران‌قیمت و اما متعارف یا ممکن است جایی غیر عادی ولی سرشار از هیجانات بیشتر؟ برای مثال جایی زیر آب! به هتل‌هایی فکر بکنید که شما و دوست ها ‌تان را وادار به تحسین خواهند کرد، مهمان‌سراهایی که داخل قطعات یخ حجاری شده ساخته شده‌ یا هتل‌هایی که از قطعات نمک خلق شده‌‌اند. در این مطلب شما را با ده هتل عجیب جهان آشنا خواهیم کرد. این استراحتگاه‌ها را برای سفر های بعدی‌تان در ذهن داشته باشید.

1-هتل زندان کاروستا، لیپاجا، لتونی

unusual hotels

این هتل در اصل به عنوان زندان نازی‌ها ساخته شده و مدتی به عنوان زندان روسیه مورد استفاده قرار گرفته است. اما اینک و بعد از تعطیلی زندان به یکی از جاذبه ‌های گردش‌گری مشهور کشور لتونی تبدیل شده است. اما آن حس عجیب رعب آور حتی هم اکنون که به مکانی برای استآسان تبدیل شده بر فضای آن حکم‌فرمایی می‌کند. نکته اصلی در مورد این هتل این است که هنوز دست‌بندهای آهنی در این زندان برای مسافران مورد استفاده قرار می‌گیرد. غذای شاهانه شما اقامت در این هتل آب و نان خالی است و برای خواب باید روی یک تشک آهنی دراز بکشید. بله بی هیچ تردیدی این یکی از عجیب‌ترین هتل‌های جهان است. نمی‌دانم باید به این مطلب اشاره کرد یا نه؟ ولی ممکن است علاوه بر تمام این‌ها، این‌جا مکانی جن‌زده هم به حساب می‌آید!

2- اقامتگاه زیردریایی پوزوئیدون، فیجی

unusual hotels

اگر به دنبال یک ماجراجویی زیر آبی هستید در این صورت این اقامتگاه را به حضورتان معرفی می‌کنیم. این هتل اخیرا و در سال 2008 در یک جزیره خصوصی در فیجی افتتاح شده است. مجموعه‌ای از 22 اتاق فشرده شده زیر فشار آب که فقط از پنجره ساخته شده محیطی دنج را برای عاشقان دریا فراهم کرده ‌اند. علاوه بر این از دیگر خدمات این اقامتگاه که باعث خودستایی آن شده زیردریایی‌هایی است که به طور خصوصی شما را به یک گردش تفریحی در اطراف تپه‌های مرجانی می‌برند. و همین طور ویلاهای یک طبقه مجلل که امکانات اقامتی لوکس را برای مهمانان فراهم می‌کند. برای یک هفته اقامت در این هتل سرگرم کننده باید بیش از 35.000 هزار دلار در جیب داشته باشید.

3- پالاسیو د سال (قصر نمک)، بولیوی

unusual hotels

قطعا قبلا در مورد هتل‌های ساخته شده از یخ چیزهایی شنیده‌اید ولی اینک شما را با هتلی در کشور بولیوی آشنا می‌کنیم که از بلوک‌های نمک تراشیده شده است. اما زمان ی که در این هتل نمکی استآسان می‌کنید و از امکانات بی‌مثل ش (زمین گلف، سونای خشک، نمک و ماساژاصلاح ی) لذت می‌برید دیگر نحوه ساختش چندان عجیب به نظر نمی‌آید. برای سرپا نگاه داشتن این سازه بیش از میلیون بلوک نمکی مورد مصرف قرار گرفت که اندازه هر بلوک 35 سانتیمتر بود و همین‌طور سطل‌هایی از آب نمک که به جای ملات برای در کنار هم نگاه داشتن این بلوک‌ها مورد نیاز بود. نکته جذاب توجه دیگر در مورد این هتل این است که حتی تخت‌ها و مبلمان هتل از نمک ساخته شده‌اند.

4- مهمان خانه دریاچه مالارین، سوئد

unusual hotels

این خانه کوچک به عنوان پروژه هنری توسط میکائیل گنبرگ ارائه شد. این هتل شناور شبیه آلونک کوچک است که روی اقیانوس سرگردان مانده. اما بخش دلپذیر این خانه اتاق خوابی است که 3 متر زیر آن واقع شده است. راه دسترسی به این اتاق نیز در نوع جذاب می‌باشد. برای رفتن به این اتاق باید از نردبانی که درون لوله تعبیه شده پایین بروید. این اتاق با پنجره‌هایی احاطه شده تا به شما امکان مشاهده ماهی ها را بدهد، در حالی که عرشه فوقانی مکانی دنج آسان برای گذراندن روز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

5- اقامتگاه دریایی، پولا مابول، مالزی

unusual hotels

جزیره مابول به عنوان یکی از بهترین مناطق جهان برای عکاسی زیر آب به شمار می‌آید. این اقامتگاه دریایی نیز مکانی مناسب را برای غواصان فراهم کرده و حتی امکانات غواصی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. اینجا بندرگاه امنی برای غواصان همه جهان است. سکوی نفتی که بالای جزایر مرجانی مثلثی شکلی قرار گرفته و امکان غواصی گردش با شکوهی را در اطراف این تپه‌ها برای مهمانانش مهیا کرده است. اگر چه ظاهر چندان اشرافی ندارد ولی در عوض به خاطر فضای وسیع ی که در اختیار دارد به مکانی ویِژگزینشه برای اجرای برنامه گروه‌های موسیقی که قصد سرگرم کردن مسافران در طول شب را دارند تبدیل شده است.

6- هتل دی گلس (هتل یخی)، کبک، کانادا

unusual hotels

قبلا ما از هتل‌های ساخته شده از قطعات یخ حرف کردیم. در اینجا شما را با یکی از آن‌ها که در کانادا و در شهر کبک ساخته شده آشنا می‌کنیم. جالب‌ترین نکته در مورد این هتل این است که هر ساله به مدت یک ماه (دسامبر) از نو مرمت می‌گردد. کار سخت زیاد ، اینطور نیست؟! برای تهیه این هتل 400 تن بلوک‌ یخی و 12 هزار تن برف مورد نیاز است، که اما تمام این زحمات فقط برای استفاده 3 ماهه می‌باشد. این هتل کارش را از اول ژانویه شروع می‌کند. هر چیزی که در این هتل مشاهده می‌شود از یخ خشک تراشیده شده است از عبارت تخت‌ها، شیشه‌ها، لوله‌ها حتی اجاق‌ها!

7- هتل لاپلاند، فنلاند

unusual hotels

دیگر منزلگاه سردی (نگران نباشید شما را کاملا گرم نگاه می‌دارد) که مناسب ماجراجویی‌ است، ایگلوهای شیشه‌ای است که در ناحیه لاپلاند در شمال فنلاند ساخته شده‌اند. در تهیه این کلبه‌ها از شیشه‌های گرما ی استفاده شده که امکان مشاهده آسمان را برای ساکنین فراهم می‌نماید. در نتیجه لازم نیست نگران پنجره‌های یخ بسته یا مه گرفته باشید که دید شما را محدود می‌کنند. اگرچه این کلبه‌ها کوچک مدور می باشند ولی مکانی امن آسان را در اختیار مهمانان قرار می‌دهند. همچنین با اقامت در این ایگلوها امکانات دیگری هم در دسترس شماست از عبارت رستوران برفی سورتمه سواری با گوزن‌های شمالی که خالی از لطف نخواهد بود.

8- منزل‌گاه جادوی سبز کرالا، هندوست ها

unusual hotels

در کنار هتل‌هایی که در زیر آب واقعند نوع دیگری از استراحت‌گاه‌ها را می‌توان یافت که حدود 2700 متر بالاتر از زمین ساخته شده‌اند. بله این هتل جنگلی است که در منطقه کرالا واقع در هندوست ها و در جنگل‌های بارانی سرسبز ساخته شده است. خانه‌های درختی دو طبقه‌ای که روی درختان قرار گرفته و به دقت تقویت گردیده است. راه ارتباطی بین این خانه‌ها پل‌های معلق نیز بالابرهایی از جنس نیشکر است. این هتل تماما با مصرف از مواد محلی با همت قبایل منطقه ساخته شده است و استفاده از شیوه‌های مکانی وسنتی در تهیه آن کاملا مشهود می‌باشد. به طور معین تمام چیز در مورد این هتل رنگی از ماجراجویی به همراه دارد.

9- هتل‌های کپسولی دن هاگ، هلند

unusual hotels

در هلند این امکان برای آن‌دسته از افراد ماجراجو فراهم شده تا نوع دیگری از هتل را تجربه کنند. این کپسول‌ها ایده‌ای خلاقانه دارد شما می‌توانید از آن‌ها روی خشکی استفاده بکنید یا همچون قایق روی آب شناور شوید.این هتل‌های کپسولی لزوما تعبارات ی جادار نیستند اما در عین حال می‌توانند اقامت خوش سرگرم کننده‌ای را برای حدودا 3 مسافر فراهم کنند. بعلاوه این کپسول‌ها دارای مجموعه‌ای متنوع از فیلم جذاب و آشامیدن ی بوده و امکان تبدیل شدن به مکانی مناسب برای یک مهمانی شبانه شاد و پر سروصدا را دارا می‌باشند. ولی بهتر است قبل از اقامت در این کپسول‌ها مطمئن شوید که دچار دریازدگی نخواهید شد چون در این کپسول زیاد به این سو و آن سو پرتاب خواهید شد.

10- درخت حبابی، فرانسه

unusual hotels

دیگر خانه شگفت انگیزی که به شفافیت کریستال است خانه‌های قابل باد کردن وشفافی هستند که در فرانسه تولید می‌شوند که قبلا هم در این پست به معرفی آن پرداخته بودیم. این طرح که بوسیله پیر دوما ارائه شده است به صورت وسیع ‌ای برای اقامت مهمانان مورد استقبال قرار گرفته است.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
https://gynaecologischekankervragen.nl/member-xxl-2019/
شنبه 5 مرداد 1398 05:15 ق.ظ
There are rejection allowed surgical managements used for male member growth,
other than it's certainly not prevented sufferer along with doctors beginning proceeding the formulaes
anyhow.
The urea joys urine from your bladder. It is just a thin pipe so
as to successions throughout the overall male organ and moves
urine out from the bladder. The urethra ensues area of
the amount spongiosum that will bends into your glans male member or maybe the helmet of the male organ.
We appraised the top penis swelling capsules with the aim of are free on view presently there.

Suffer absolve to invoice them revealed as a consequence fix on what one is best available for you.

You'll find many friendship that will looking to vend capsule to enhance manhood dimensions.
By very best, they don't impact anyone in any respect.

On most evil, they may limit drugs like sildenafil, which usually is
usually dangerous used for men with cardiovascular disease.
Etta
یکشنبه 30 تیر 1398 06:36 ب.ظ
Fidelity: Don’t be put away from through another person who advocates a cheap/free time frame.
If there exists feel powering the idea, and then that’s that concern. For anyone who is joined finding cash for the whole lot, and then that’s certainly not inferior, that’s perfectly clear.


Being repulsed by without stopping Teams becomes Meaningless
Why is my Achilles tendon burning?
یکشنبه 15 مرداد 1396 09:36 ب.ظ
I truly love your site.. Excellent colors & theme.

Did you create this site yourself? Please reply back as I'm trying
to create my very own blog and would love to know where you
got this from or exactly what the theme is named. Kudos!
foot pain essential oil
چهارشنبه 7 تیر 1396 08:01 ب.ظ
Sweet blog! I found it while browsing on Yahoo News.
Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there!
Thank you
foot pain cycling
سه شنبه 6 تیر 1396 06:48 ب.ظ
Whats up very cool website!! Guy .. Excellent .. Superb ..
I will bookmark your site and take the feeds also?
I am glad to search out a lot of helpful information right here within the put up, we
want develop extra strategies on this regard, thank you for
sharing. . . . . .
http://charles5robbins1.jimdo.com/
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 05:45 ب.ظ
Howdy very cool blog!! Guy .. Excellent .. Amazing ..
I will bookmark your site and take the feeds also? I am happy
to search out so many useful info right here in the publish,
we need work out more techniques in this regard, thank you for sharing.
. . . . .
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 03:48 ق.ظ
Great blog! Do you have any tips and hints for aspiring writers?
I'm planning to start my own website soon but I'm a little lost on everything.

Would you advise starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option?
There are so many options out there that I'm completely
overwhelmed .. Any recommendations? Thanks a lot!
BHW
یکشنبه 20 فروردین 1396 12:16 ب.ظ
This web site definitely has all of the info I needed about
this subject and didn't know who to ask.
محمد
دوشنبه 5 بهمن 1394 08:10 ب.ظ

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان
100 درصد تضمینی

توجه : پس از وارد شدن به لینک ها 15 ثانیه صبر کنید و سپس روی دکمه ی
سبز رنگ "رد کردن تبلیغ" کلیک کنید.

لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/toopfile14

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/toopfile13
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر